Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#215
#215
201-220
356 zobrazení
75 000 Kč
Aukční dům Sýpka
10. 12. 2017 13:30
47. aukce
Aukční katalog
Loutky – 24 ks - Čechy, počátek 20. stol., soubor loutek 24 ks: 1 koník, 23 postav, malovaná sádra, dřevo, textil, kov, max. výška 20,5 cm, nerestaurovaný stav
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript