Kubistický nástolec - sign. I. Hockenmaier, Čechy?, 10.–20. léta 20. stol., měděný pomosazený plech, hluboká miska s širokým okrajem horizontálně i vertikálně členěná na fazetované nožce se zhraněným prstencem, výška 25 cm, chybí několik patek na podstavě