#62

#62

51-100
349 zobrazení
9 000 Kč
Aukční dům Sýpka
Aukční dům Sýpka
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
10. 12. 2017 13:30
47. aukce
47. aukce

Kubistický nástolec - sign. I. Hockenmaier, Čechy?, 10.–20. léta 20. stol., měděný pomosazený plech, hluboká miska s širokým okrajem horizontálně i vertikálně členěná na fazetované nožce se zhraněným prstencem, výška 25 cm, chybí několik patek na podstavě