datum aukce 10. 12. 2017 13:30
62
prodáno za: 18 000 CZK
vyvolávací cena: 18 000 CZK

63. Šimotová Adriena 1926–2014

Dvojice, 50. léta 20. stol. - tužka, papír, pasparta, rám, sklo, 38,5 × 53 cm, sign. LD Adriena Šimotová Pravost díla potvrdil PhDr. Jiří Machalický.

Sál 18 000 CZK 10. 12. 2017 14:04:35