#9

Virgil Preda
(1923 – 2011)

Formes dans espace 1

Preda Virgil 1923–2011
#9

Virgil Preda
(1923 – 2011)

Formes dans espace 1

1-50
496 zobrazení
14 000 Kč
Aukční dům Sýpka
Aukční dům Sýpka
22. 4. 2018 13:30

Formes dans espace 1, 1992 - olej, plátno, rám, 35 × 53 cm, na rubu papírový štítek se zn. autora a popisem díla