vyvolávací cena:
20 000 CZK

Obdélná funkcionalistická stropnice - Čechy, 20. léta 20. stol., niklovaný obecný kov, mléčné..

vyvolávací cena:
6 500 CZK

P. F. – 8 ks - serigrafi e, papír, 55/160, 25/100, 127/220, 127/220, 176/250,167/200, 167/200,..

vyvolávací cena:
46 000 CZK

Hnědo bílá struktura, 1973 - serigrafi e, papír, 44/250, pasparta, rám, sklo, 50,5 × 50,5 cm,..

vyvolávací cena:
9 000 CZK

Bez názvu, 2004 – 2 ks - serigrafie, papír, autorský tisk, rám, sklo, 29,5 × 42 cm, sign. PD..

50 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

Abstraktní kompozice - litografie, papír, 66/150, pasparta, rám, sklo, 51 × 50 cm, sign. PD..

vyvolávací cena:
5 500 CZK

Geometrie prostoru, 2007 - suchá jehla, papír, 84/100, 31,5 × 22,5 cm, sign. PD tužkou Kolíbal, 07

9 500 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Nit a čára - lept, papír Excudit Plzeň, 39/40, 35 × 24 cm, sign. PD sign. PD Kolíbal, slepotiskové..

7 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Tao, 1993 - mezzotinta, papír, 178/200,33 × 23,5 cm, sign. PD tužkou Kolíbal 93, slepotiskové..

14 000 CZK
vyvolávací cena:
14 000 CZK

Bez názvu - dekoláž, pasparta, rám, 67 × 33,5 cm, sign. na rubu Karel Trinkewitz

18 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

Bez názvu - kombinovaná technika, koláž, sololit, rám, 37,5 × 37,5 cm

34 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

Zebra - serigrafie, papír, XL/L, rám, sklo, 44 × 65,5 cm, sign. PD tužkou Vasarely

31 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

Zebra - serigrafie, papír, rám, sklo, 39 × 56 cm, sign. PD tužkou Vasarely

vyvolávací cena:
75 000 CZK

The beautiful sixties – 6 ks - litografie, papír, 37/150, 2 listy textu, 56 × 75,5 cm, sign. PD..

10 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Dekret - akvarel, tuš, papír, pasparta, rám, sklo, 44 × 32 cm, sign. PD Balzar, na rubu potvrzení..

vyvolávací cena:
20 000 CZK

Bez názvu, 1962 - koláž, papír, rám, sklo, 53,5 × 40 cm, sign. PD tužkou J. Kotík 62

22 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

Tridos - serigrafi e, papír, 198/300, pasparta, rám, sklo, 80 × 70 cm,sign. UD tužkou Vasarely, na..

22 000 CZK
vyvolávací cena:
22 000 CZK

Koberec - Československo, návrh pravděpodobně A. Kybal kolem r. 1930, tkaný smyčkový koberec,..

vyvolávací cena:
17 000 CZK

Bez názvu, 2011 – 2 ks - sítotisk, papír, 1/25, 50 × 70 cm, sign. PD Evžen Šimera 2011