22 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

Zrcadlo střední Evropa - řezbované zlacené dřevo, zrcadlo, rozměr 43 × 50 cm

8 000 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Závěsné svítidlo - Čechy, 60./70. léta 20.stol., čiré a mléčně tónované sklo, mosaz, délka 1,5 m..

8 000 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

7 500 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Závěsné svítidlo - Čechy, 60./70. léta 20.stol., čiré, kouřově a mléčně tónované sklo, mosaz,..

4 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Květinové stolky Brusel – 2 ks - Čechy, 60. léta 20. stol., barevné umakarty, lakované dřevo, 2..

32 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

Originální popelník Ještěd - Čechy, návrh O. Binar pro restauraci Horského hotelu a vysílače..

vyvolávací cena:
17 000 CZK

Koberec - Čechy, 60. léta 20. stol., koberec s tkaným geometrickým dekorem, rozměr 250 × 300 cm

6 500 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Závodnička - Čechy, návrh J. Vanča, výroba keramička Bechyně, glazovaná keramika, délka 26 cm

4 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Stolky Brusel – 2 ks - Čechy, 60. léta 20. stol., barevné umakarty, lakované dřevo, 2 ks, výška 60..

32 000 CZK
vyvolávací cena:
30 000 CZK

Miska - tavené a broušené sklo se zatavenou stříbrnou, zlatou a měděnou fólií, sytě oranžové sklo,..

vyvolávací cena:
9 000 CZK

Murano Váza - Itálie,Murano, 60. léta 20. stol., přejímané sklo s česaným dekorem, výška 33 cm

5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Sedátko - papírová nálepka PEEM, Made in Finland, Finsko, chromovaný a lakovaný obecný kov,..

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Stolek s oboustrannou deskou - Čechy, návrh J. Halabala pro UP Závody, dýhované dřevo, umakart,..

vyvolávací cena:
55 000 CZK

Hlava, 1963 - karton, olej, rám, sklo, 44 × 30 cm, sign. LD Tikal 63 Z pozůstalosti autora.

vyvolávací cena:
32 000 CZK

Sagitální řez, kolem roku 1988 - olej, sololit, rám, 49 × 35 cm, sign. PD Ota Janeček

vyvolávací cena:
26 000 CZK

Bez názvu, 1993 - lak, sololit, rám, 51 × 57 cm, sign. na rubu J. Vožniak

vyvolávací cena:
36 000 CZK

Lebka - rytá značka 52, značeno barvou Č.K. 8134, bronz, původní odlitek (1/4), výška 16,5 cm

vyvolávací cena:
12 000 CZK

Čajová a dezertní souprava – 15 ks - tištěná značka, Německo, návrh L. König pro Karlsruher..