vyvolávací cena:
8 000 CZK

Putti s náručí zvonků - Čechy, počátek 20. stol., výroba pravděpodobně fa Bernard Bloch, glazovaná..

vyvolávací cena:
30 000 CZK

7 500 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Salomé - dřevoryt, papír, rám, sklo, 21 × 15,5 cm, sign. PD tužkou J Váchal, na rubu připsáno Salome

7 500 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Bez názvu - tužka, papír, pasparta, rám, sklo, 17,5 × 21 cm, sign. LD J. P., na rubu koupeno u..

vyvolávací cena:
10 000 CZK

Bez názvu, 1945 - litografie, papír, 209/300, sign. PD tužkou K Černý 45

16 000 CZK
vyvolávací cena:
16 000 CZK

Sedící dívka, 40. léta 20. století - bronz, výška 25,5 cm

vyvolávací cena:
20 000 CZK

Měsíc - olej, lepenka, pasparta, rám, sklo, 21 × 30,5 cm, sign. PD Panuška, na rubu koupeno u..

vyvolávací cena:
36 000 CZK

Zvěstování, 1920 - kolorovaný linoryt, papír, pasparta, rám, sklo, 10 × 7 cm, sign. PD tužkou..

19 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Dóza – 2 ks - Čechy, 20. léta 20. stol., dóza s vtlačenou zn., výroba fa Hubert Kovařík, oválná..

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Váza - Československo, 1919–1922, výroba fa Kunštátská keramika, glazovaná pórovina, výška 13 cm,..

vyvolávací cena:
15 000 CZK

Koš - Rakousko/Čechy, po r. 1910, bíle lakovaný obecný kov, výška 52 cm

90 000 CZK
vyvolávací cena:
90 000 CZK

Sedací souprava – 4 ks - Rakousko, podle návrhu Josefa Hoff manna z r. 1903 pro Sanatorium..

19 000 CZK
vyvolávací cena:
9 000 CZK

Zátky na víno – 3 ks - všechny kusy puncovány, Rakousko/Čechy, návrh velké a menší zátky J. Hoff..

75 000 CZK
vyvolávací cena:
60 000 CZK

Poisat - lept, papír, pasparta, rám, sklo, 19,5 × 15,5 cm, sign. PD tužkou Reynek

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Závěsné stínidlo Kralik - Čechy, počátek 20. stol., výroba pravděpodobně fa Kralik, závěsné..

vyvolávací cena:
12 000 CZK

Hodiny - sign. Loren., Rakousko-Uhersko, 20.–30. léta 20. stol., návrh pravděpodobně J. Lorenzl,..

150 000 CZK
vyvolávací cena:
65 000 CZK

Kocourek, 1955 - kolorovaný lept, papír, pasparta, rám, sklo, 6 × 8 cm, sign. PD tužkou Reynek

vyvolávací cena:
32 000 CZK

Kuřácká souprava Artěl – 3 ks - vtlač. zn. Artěl Praha, kolem r. 1920, návrh R. Stockar pro Artěl,..