Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#114
Balzar Jiří 1929–1968
#114
Balzar Jiří 1929–1968
101-150
295 zobrazení
10 000 Kč
Aukční dům Sýpka
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
14. 10. 2018 13:30
49. aukce
Aukční katalog
Poznámka
Dekret - akvarel, tuš, papír, pasparta, rám, sklo, 44 × 32 cm, sign. PD Balzar, na rubu potvrzení pravosti Martinem Balcarem, pozůstalostní razítko
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript