datum aukce 14. 10. 2018 13:30
29
prodáno za: 16 000 CZK
vyvolávací cena: 15 000 CZK

14. Kolář Jiří 1914–2002

Busta, 1964 - koláž, papír, rám, sklo, 30 × 22,5 cm, sign. PD JK 64, na rubu J. Kolář 64, J. Kolář 80

Poznámka Provenience: Ze sbírky přítele Jiřího Koláře.

7****5 16 000 CZK 14. 10. 2018 13:41:50
Sál 16 000 CZK 14. 10. 2018 13:41:52
Sál 15 500 CZK 14. 10. 2018 13:41:50
7****5 15 000 CZK 14. 10. 2018 13:41:38