Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#207
#207
201-250
327 zobrazení
9 000 Kč
Aukční dům Sýpka
14. 10. 2018 13:30
49. aukce
Aukční katalog
Poznámka
Funkcionalistická stropnice - Čechy, 30. léta 20. stol., niklovaný obecný kov, mléčné sklo, dřevo (drobně poškozeno), kruhové svítidlo se stupňovaným kovovým okružím s vypouklým stínidlem, průměr 40 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript