#218

#218

201-242
246 zobrazení
3 000 Kč
Aukční dům Sýpka
Aukční dům Sýpka
6. 10. 2019 13:30
53. aukce
53. aukce

Krabička Rakousko-Uhersko, počátek 20. stol., okruh Wiener Werkstaette nebo Artělu, černě mořené a lakované dřevo, víko s intarzií ve tvaru růžice, výška 10 cm