#12

#12

1-50
646 zobrazení
30 000 Kč
Aukční dům Sýpka
Aukční dům Sýpka
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
15. 3. 2020 13:30
54. aukce
54. aukce

Paralelní akce 5 štětců k poctě Vladimíra Boudníka, soubor grafických listů z roku, 28 ks, a linoryt V. Boudníka z r. 1946 - Boudník Vladimír, Přípitek s fantomem 1946, dřevoryt, 26 x 17,5 cm, sign. VP Boudník 1946, Michálek Ladislav, fotografie, Kolář Jiří, koláž, Kučerová Alena, tisk z kovové desky, 28/170, Kubíček Jan, serigrafie, 28/50, Fila Rudolf, kombinovaná technika, Kokolia Vladimír, linoryt, 28/45, Novák Ladislav, koláž, Kotík Jan, litografie, 28/50, Rittstein Michael, litografie, 28/40, Chatrný Dalibor, kombinovaná technika, Ovčáček Eduard, tisk II. 5/50, Nešleha Pavel, serigrafie, Sikora Rudolf, serigrafie 28/60, Bedřich Murdoch, tisk, 28/40, Lindovský Jiří, serigrafie, 28/40, Merhaut Vladimír, sítotisk, 11/88, Koblasa Jan, litografie, 28/52, Sion Zbyšek, litografie, Urbásek Miloš, Michálek Ondřej, tisk, 28/90, Hamera Oldřich, strukturální monotyp, Hampl Josef, litografie, 28/95, Přibyl Lubomír, tisk, 28/40, Meliš Juraj, tisk, 89/100, Svoboda Jiří, kombinovaná technika, 28/40, Hulík Viktor, 28/40, Bez názvu, tisk.