#120

Petr Babák
(1967)

Váza – ocenění ze síně slávy 1/1

Babák Petr *1967
Babák Petr *1967
Babák Petr *1967
#120

Petr Babák
(1967)

101-150
230 zobrazení
7 000 Kč
Aukční dům Sýpka
Aukční dům Sýpka
21. 6. 2020 13:30

Poznámka 1
Z provenience: Z pozůstalosti PhDr. Aleny Adlerové.

Váza – ocenění ze síně slávy 1/1 - ze spodu vypalovaná sign., 1/1, tištěná zn. Czech Grand Design 2010, cena pro A. Adlerovou, uvedenou v r. 2010 do síně slávy při udílení cen Czech Grand Desing, zlacený porcelán, výška 34 cm