#151

#151

151-175
216 zobrazení
80 000 Kč
Aukční dům Sýpka
Aukční dům Sýpka
21. 6. 2020 13:30
55. aukce
55. aukce

Světlonoš - Střední Evropa, dřevo polychromované a zlacené, Plastika světlonoše s tácem na vizitky, výška 190 cm, častěčně restaurováno