Spodní odhadní cena | 60000 |
Horní odhadní cena | 70000 |
Název díla: Krajina s polní cestou
Datace: rok 1915
Technika: olej na plátně
Signováno a datováno: vpravo dole J. Písecký 1915
Rozměry malby: 70 x 96 cm
Celkové rozměry s rámem: 83,5 x 111 cm
Stav: velmi dobrý, viz foto, nepatrně poškozeno