#6

Josef Písecký
(1878 – 1954)

Krajina s polní cestou

Písecký Josef (1878 - 1954)
Písecký Josef (1878 - 1954)
Písecký Josef (1878 - 1954)
Písecký Josef (1878 - 1954)
Písecký Josef (1878 - 1954)
#6

Josef Písecký
(1878 – 1954)

Krajina s polní cestou

492 zobrazení
11. 4. 2021 18:00

Spodní odhadní cena
60000
Horní odhadní cena
70000

Název díla: Krajina s polní cestou Datace: rok 1915 Technika: olej na plátně Signováno a datováno: vpravo dole J. Písecký 1915 Rozměry malby: 70 x 96 cm Celkové rozměry s rámem: 83,5 x 111 cm Stav: velmi dobrý, viz foto, nepatrně poškozeno