#8

Graniton - dóza s víkem

Graniton - dóza s víkem
Graniton - dóza s víkem
Graniton - dóza s víkem
Graniton - dóza s víkem
Graniton - dóza s víkem
Graniton - dóza s víkem
#8

Graniton - dóza s víkem

Antique
3 limity
726 zobrazení
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
11. 4. 2021 18:00

Spodní odhadní cena
15000
Horní odhadní cena
20000

Čechy, Graniton, okolo roku 1913, pestře glazovaná pórovina, zlaceno, značeno vespod vtlačeným 983, návrh Emanuel Margold, rozměry 8,5 x 9 x 9 cm, velmi dobrý stav, viz foto, profesionálně restaurované nepatrné oťuky. Literatura: Jiří HOŘAVA - Graniton, Umělecká a užitková keramika 1907-1928, Praha 2017, ISBN 978-80-906469-9-5, model této dózy reprodukován na přebalu knihy a na straně 119.