#56

Hrací výherní automat – forbes ETA BAJAZZO

#56

Varia
6 limitů
1584 zobrazení
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
10. 10. 2021 19:00

spodní odhadní cena
30000
horní odhadní cena
35000

Čechy, ETA, 30. léta až 40. éta 20. století, mincovní výherní automat tzv. forbes, automat je ve velmi dobrém původní stavu – viz foto, mírně poškozeno, funkční hrací mechanismus, celkové rozměry 73 x 46,5 x 14 cm.