#9

Velká souprava stříbrných příborů pro 12 osob v etui - celkem 194 kusů, hmotnost přes 10 kg

#9

Silver
648 zobrazení
10. 10. 2021 19:00

spodní odhadní cena
360000
horní odhadní cena
420000

Československo, 30. léta 20. století, třípatrová dřevěná kazeta potažená kůží a sametem obsahuje celkem 194 kusů stříbrných příborů, Ag o ryzosti 800/1000, celková hmotnost sady příborů 10338,90 g, částečně zlaceno, puncováno, značeno mistrovskou značkou JCH, nerezové čepele nožů značeny výrobcem: Jernbolaget Eskilstuna – Rostfri, kazeta značena štítkem klenotníka: Eduard Riemer, Praha I., Příkopy 33, příbory jsou ve velmi dobrém stavu – téměř nepoužívané, viz foto, kazeta odborně restaurovaná.