spodní odhadní cena | 360000 |
horní odhadní cena | 420000 |
Československo, 30. léta 20. století, třípatrová dřevěná kazeta potažená kůží a sametem obsahuje celkem 194 kusů stříbrných příborů, Ag o ryzosti 800/1000, celková hmotnost sady příborů 10338,90 g, částečně zlaceno, puncováno, značeno mistrovskou značkou JCH, nerezové čepele nožů značeny výrobcem: Jernbolaget Eskilstuna – Rostfri, kazeta značena štítkem klenotníka: Eduard Riemer, Praha I., Příkopy 33, příbory jsou ve velmi dobrém stavu – téměř nepoužívané, viz foto, kazeta odborně restaurovaná.