50 000 CZK
vyvolávací cena:
30 000 CZK

Československo, Svatováclavský dukát, ročník 1927, raženo 25 774 kusů, zlatá mince o ryzosti..

vyvolávací cena:
150 000 CZK

Rakousko-Uhersko, stokoruna, ročník 1907, zlatá mince o ryzosti 900/1000, hmotnost 33,86 g, mince..

4 800 CZK
vyvolávací cena:
4 800 CZK

Rakousko-Uhersko, Desetikoruna, ročník 1909, zlatá mince o ryzosti 900/1000, hmotnost 3,37, stav..

8 500 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Rakousko-Uhersko, Dvacetikoruna, ročník 1894, zlatá mince o ryzosti 900/1000, hmotnost 6,76 g,..

4 900 CZK
vyvolávací cena:
4 800 CZK

Rakousko-Uhersko, Desetikoruna (Uherská ražba), ročník 1900, zlatá mince o ryzosti 900/1000,..

11 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Rakousko-Uhersko, Dvacetikoruna, ročník 1898, zlatá mince o ryzosti 900/1000, hmotnost 6,76 g,..

4 900 CZK
vyvolávací cena:
4 800 CZK

Rakousko-Uhersko, Desetikoruna, ročník 1905, zlatá mince o ryzosti 900/1000, hmotnost 3,37 g, stav..

4 800 CZK
vyvolávací cena:
4 800 CZK

Rakousko-Uhersko, Desetikoruna, ročník 1909, zlatá mince o ryzosti 900/1000, hmotnost 3,37 g, stav..

vyvolávací cena:
4 800 CZK

Rakousko-Uhersko, Dukát (Typ IV.), ročník 1915, zlatá mince o ryzosti 986/1000, hmotnost 3,49 g,..

20 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Rakousko-Uhersko, 4 Dukát (Typ IV.), ročník 1915, zlatá mince o ryzosti 986/1000, hmotnost 13,95..

vyvolávací cena:
75 000 CZK

Rakousko-Uhersko, Vídeň, konec 19. až počátek 20. století, zlaté pouzdro obdélného tvaru, po celém..

32 000 CZK
vyvolávací cena:
24 000 CZK

Rakousko-Uhersko, Praha, konec 19. až počátek 20. století, zlatý šatlén s přívěskem ve formě..

38 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

Oblačný den, rok 1954, olej na kartonu, signováno a datováno vpravo dole Aug. Mervart 54., rozměry..

38 000 CZK
vyvolávací cena:
28 000 CZK

Bacovský potok II., rok 1967, olej na kartonu, signováno a datováno vpravo dole Aug. Mervart 67.,..

40 000 CZK
vyvolávací cena:
28 000 CZK

Počátek žní v Bacově, rok 1967, olej na kartonu, signováno a datováno vpravo dole Aug. Mervart..

150 000 CZK
vyvolávací cena:
150 000 CZK

Náves v Lanžhotě (Slovácko), rok 1912, olej na dřevě, signováno vlevo dole Al- Kalvoda-, rozměry..

vyvolávací cena:
26 000 CZK

Lesní interiér, konec 19. století až počátek 20. století, olej na kartonu, signováno vpravo dole V..

vyvolávací cena:
450 000 CZK

Očekávání, po roce 1900, olej na plátně, signováno vlevo dole –Al. Kalvoda-, rozměry malby 65,5 x..