Spodní odhadní cena | 80000 |
Horní odhadní cena | 120000 |
Pravděpodobně Polsko, 16. až 17. století, lehce vypouklý oválný železný štít se silnou kónickou špicí, zdobený mosaznými maskarony a ozdobnými nýty, po okraji lemovaný zdobným stáčeným rámováním, zezadu opatřeno závěsem, výška 61 cm, šířka 48 cm, stav viz foto, mírně poškozeno, známky stáří a opotřebení odpovídající stáří předmětu.