#164

Oválný štít zdobený maskarony

Oválný štít zdobený maskarony
Oválný štít zdobený maskarony
Oválný štít zdobený maskarony
Oválný štít zdobený maskarony
Oválný štít zdobený maskarony
Oválný štít zdobený maskarony
Oválný štít zdobený maskarony
#164

Oválný štít zdobený maskarony

Zbraně a zbroj
350 zobrazení
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
21. 11. 2021 18:00

Spodní odhadní cena
80000
Horní odhadní cena
120000

Pravděpodobně Polsko, 16. až 17. století, lehce vypouklý oválný železný štít se silnou kónickou špicí, zdobený mosaznými maskarony a ozdobnými nýty, po okraji lemovaný zdobným stáčeným rámováním, zezadu opatřeno závěsem, výška 61 cm, šířka 48 cm, stav viz foto, mírně poškozeno, známky stáří a opotřebení odpovídající stáří předmětu.