Spodní odhadní cena | 65000 |
Horní odhadní cena | 80000 |
Pravděpodobně Osmanská říše, 17. až 18. století, rukojeť střenková, střenky z tmavé rohoviny, železná křížová záštita, značená čepel, trojité kanelování, čepel zakřivená jednosečná, délka celkem 95 cm, stav viz foto, poškozená čepel korozí.