#166

Jezdecká šavle

Jezdecká šavle
Jezdecká šavle
Jezdecká šavle
Jezdecká šavle
Jezdecká šavle
Jezdecká šavle
Jezdecká šavle
#166

Jezdecká šavle

Zbraně a zbroj
328 zobrazení
21. 11. 2021 18:00

Spodní odhadní cena
65000
Horní odhadní cena
80000

Pravděpodobně Osmanská říše, 17. až 18. století, rukojeť střenková, střenky z tmavé rohoviny, železná křížová záštita, značená čepel, trojité kanelování, čepel zakřivená jednosečná, délka celkem 95 cm, stav viz foto, poškozená čepel korozí.