Spodní odhadní cena | 800000 |
Horní odhadní cena | 900000 |
Střední Evropa, pravděpodobné malíř rakouského původu, 2. polovina 17. století až 1. polovina 18. století, olej na plátně, rozměry malby 144 x 213 cm, celkové rozměry s rámem 164 x 233 cm, stav viz foto, v minulosti rentoilováno, mírně poškozený rám i malba.