#34

Velkoformátová barokní bitva – autor neurčen

#34

451 zobrazení
21. 11. 2021 18:00

Spodní odhadní cena
800000
Horní odhadní cena
900000

Střední Evropa, pravděpodobné malíř rakouského původu, 2. polovina 17. století až 1. polovina 18. století, olej na plátně, rozměry malby 144 x 213 cm, celkové rozměry s rámem 164 x 233 cm, stav viz foto, v minulosti rentoilováno, mírně poškozený rám i malba.