Spodní odhadní cena | 70000 |
Horní odhadní cena | 80000 |
Sapho, konec 19. až počátek 20. století, patinovaný bronz, zezadu signováno E. Villanis, celkové rozměry 59 x 33 x 22 cm, stav viz foto, velmi pěkná původní patina.
Spodní odhadní cena | 70000 |
Horní odhadní cena | 80000 |