Název: Lávka přes potok
Technika: lavírovaná kresba tužkou
Signováno: dole uprostřed J. Mařák
Na rubu: přípis Julius Mařák
Rozměry malby: 28 x 39 cm
Stav: viz foto, rámováno zaskleno, kresba s původní povrchovou úpravou, poškozeno
Originalita konzultována a potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou