#14

Julius Eduard Mařák
(1832 – 1899)

Lávka přes potok

Mařák Julius Eduard (1832 - 1899)
#14

Julius Eduard Mařák
(1832 – 1899)

Lávka přes potok

516 zobrazení
28. 11. 2019 18:00

Název: Lávka přes potok Technika: lavírovaná kresba tužkou Signováno: dole uprostřed J. Mařák Na rubu: přípis Julius Mařák Rozměry malby: 28 x 39 cm Stav: viz foto, rámováno zaskleno, kresba s původní povrchovou úpravou, poškozeno Originalita konzultována a potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou