#5

Řád železné koruny III. třídy v etui

#5

Zbraně a militaria
5 limitů
775 zobrazení
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
28. 11. 2019 18:00
1. eAukce
1. eAukce

Rakousko-Uhersko, počátek 20. století, zlacený bronz, pestře emailováno, provedení s meči a válečnou dekorací, původní etuje, stav viz foto, mírně poškozeno.