#8

František Gyurkovits
(1876 – 1968)

Koupající se děti

Gyurkovits František (1876 - 1968)
#8

František Gyurkovits
(1876 – 1968)

Koupající se děti

1 limit
610 zobrazení
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
28. 11. 2019 18:00

František GYURKOVITS (1876 - 1968) Název: Koupající se děti Datace: rok 1932 Technika: olej na překližce Signováno a datováno: vpravo dole Gyurkovits 1932 Rozměry malby: 35 x 45,5 cm Stav: rámová, původní stav, mírně poškozeno