František GYURKOVITS (1876 - 1968)
Název: Koupající se děti
Datace: rok 1932
Technika: olej na překližce
Signováno a datováno: vpravo dole Gyurkovits 1932
Rozměry malby: 35 x 45,5 cm
Stav: rámová, původní stav, mírně poškozeno