#146

Dámská kulovnice s křesadlovým zámkem - těšínka

#146

Antique
970 zobrazení
Vyvolávací cena: 80 000 Kč
21. 5. 2020 19:00

Celopažbená puška předovka, provedení ve stylu 18. století, malá kulovnice s osmihrannou hlavní a hladkým vývrtem, změřená ráže 8 mm, silnostěnná hlaveň zdobená rytinou, značená puškařskou značkou W H O, křesadlový zámek zdobený částečně dochovanou rytinou, novodobější pažba z ořechového dřeva bohatě vykládaná kostí, rohovinou, perletí a mosazným drátem, dřevěný nabiják se zakončením z kosti, celková délka 81,5 cm, stav viz foto - restaurováno.