Rakousko, Vídeň, 30. léta 20. století, malovaná keramika, značeno vespod Goldscheider Wien, na soklu nalepený štítek Goldscheider Wien, na soklu a vespod signováno Dakon, číslo modelu 8083/45/11, rozměry 34 x 26 x 9,5 cm, stav: velmi dobrý, viz foto, nepoškozeno.