#2

Zlatá mince: 4 Dukát 1868

Zlatá mince: 4 Dukát 1868
Zlatá mince: 4 Dukát 1868
Zlatá mince: 4 Dukát 1868
Zlatá mince: 4 Dukát 1868
#2

Zlatá mince: 4 Dukát 1868

Antique
602 zobrazení
Vyvolávací cena: 32 000 Kč
21. 5. 2020 19:00

Rakousko-Uhersko, 4-Dukát Františka Josefa I., ročník 1868, raženo pouze 17 066 kusů, A - Vídeňská mincovna, Au 986/1000, průměr mince 39.6 mm, celková hmotnost 14,58 g, dobový závěs ze zlaceného obecného kovu, stav: viz foto, mírně poškozeno.