Rakousko-Uhersko, 4-Dukát Františka Josefa I., ročník 1868, raženo pouze 17 066 kusů, A - Vídeňská mincovna, Au 986/1000, průměr mince 39.6 mm, celková hmotnost 14,58 g, dobový závěs ze zlaceného obecného kovu, stav: viz foto, mírně poškozeno.