#23

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Zoubek Olbram (1926 - 2017)
Zoubek Olbram (1926 - 2017)
Zoubek Olbram (1926 - 2017)
Zoubek Olbram (1926 - 2017)
#23

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Antique
499 zobrazení
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
21. 5. 2020 19:00

Název: nástěnný reliéf Mistr a Markétka Technika: olovo, cín, patinováno Značeno: vzadu O. Zoubek Rozměry: 35 x 35 cm Stav: původní, viz foto, mírně poškozený povcrch