#121

Stříbrný kávový servis s tácem

#121

Varia
482 zobrazení
25. 10. 2020 19:00

Československo, Sandrik, 40. léta 20. století, stříbrný servis obsahující konvici, konvičku na mléko, cukřenku, šest šálků se skleněnými vložkami, šest podšálků a velký tác, stříbro o ryzosti 800/100, celková hmotnost servisu 3945 g, celkové rozměry 54 x 42 x 21 cm, velmi dobrý stav, nepatrně poškozeno.