vyvolávací cena:
9 000 EUR

Čtyři denní doby (Probuzení rána, Záře dne, Snění večera, Odpočinek noci), konec 19. století až..

vyvolávací cena:
100 000 EUR

Název: Alegorie Asie Datace: 80. léta 19. století Technika: olej na porcelánu Signováno: vpravo..

vyvolávací cena:
100 000 EUR

Název: Alegorie Afriky Datace: 80. léta 19. století Technika: olej na porcelánu Signováno:..

vyvolávací cena:
10 000 EUR

Švýcarsko, konec 19. století, velmi vzácné masivní tříplášťové pánské hodinky Calendrier Breveté s..

vyvolávací cena:
3 300 000 EUR

JEDNY Z NEJLEPŠÍCH HODIN SVÉHO DRUHU NA SVĚTĚ Tyto unikátní astronomické hrací hodiny byly..

vyvolávací cena:
170 000 EUR

Německo, Sasko, Glashütte, Julius Assmann, rok 1903, extrémně vzácné a mimořádně sběratelsky..

vyvolávací cena:
100 000 EUR

Název: Pouliční scéna Datace: rok 1920 Technika: olej na plátně Rozměry malby: 80,5 x 60 cm..

900 000 EUR
vyvolávací cena:
770 000 EUR

Název: Fantastická krajina Datace: rok 1913 až 1914 Technika: olej na plátně Rozměry malby:..

vyvolávací cena:
380 000 EUR

Název: Pojďte ke mně všichni Datace: rok 1938 Technika: olej na plátně Rozměry malby: 50 x 61..

vyvolávací cena:
40 000 EUR

V pondělí – Pradlena, uváděno také jako Její sukýnka, rok 1909, olej na plátně, rozměry malby 54 x..

vyvolávací cena:
55 000 EUR

Rakousko, Vídeň, okolo roku 1914, velmi vzácné stolní hodiny vyrobené podle návrhu významného..

vyvolávací cena:
230 000 EUR

Název: Muž s dýmkou a pivem (Hajný) Datace: rok 1934 Technika: olej na plátně Signováno a..

vyvolávací cena:
70 000 EUR

Rakousko, Vídeň, okolo roku 1815, elegantní a sběratelsky mimořádně vzácný šicí stolek z období..

vyvolávací cena:
20 000 EUR

Rakousko, Vídeň, okolo roku 1820, elegantní a sběratelsky mimořádně vzácný pozdně empírový psací..

vyvolávací cena:
25 000 EUR

Rakousko, Vídeň, okolo roku 1820, elegantní a sběratelsky cenný šicí stolek z období biedermeieru,..

vyvolávací cena:
20 000 EUR

Německo, Friedberg, Joseph Spiegel (Joseph Miroir), okolo roku 1740, velké dvouplášťové cestovní..

vyvolávací cena:
175 000 EUR

Název: Mojžíš vyrážející vodu ze skály Datace: rok 1717 Technika: olej na plátně Na rubu:..

vyvolávací cena:
60 000 EUR

Datace: rok 1858, Hodinář: Wenzel Schönberger, Rakousko, Vídeň, od roku 1847 vídeňský mistr,..