#104

František Horník Lánský
(1889 – 1955)

Orba s koňmi

František Horník - Lánský (1889 - 1955), VELKÝ FORMÁT
#104

František Horník Lánský
(1889 – 1955)

Orba s koňmi

1 limit
200 zobrazení
Vyvolávací cena: 14 000 Kč
10. 9. 2023 19:00

spodní odhadní cena
20000
horní odhadní cena
30000
olej na plátně

Orba s koňmi, rok 1943, olej na plátně, signováno a datováno vpravo dole Horník Lánský 1943, rozměry malby 80 x 100 cm, celkové rozměry s rámem 100 x 119 cm, velmi dobrý stav, viz foto, nepatrně poškozeno. Tentative estimated price (EUR): 800 - 1 200 Tentative Starting price (EUR): 560