#131

Carl Dittrich - dřevěná plastika

#131

Antique
5 limitů
134 zobrazení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
10. 9. 2023 19:00

spodní odhadní cena
4000
horní odhadní cena
5000

Plastika muže v cylindru, rok 1912, malované dřevo, zespodu signováno a datováno K. Dittrich 7.1.1912, Schmiedeberg, zespodu opatřeno razítkem řezbáře, celkové rozměry 48 x 16,5 x 13,5 cm, stav viz foto. Tentative estimated price (EUR): 160 - 200 Tentative Starting price (EUR): 80