spodní odhadní cena | 4000 |
horní odhadní cena | 5000 |
Plastika muže v cylindru, rok 1912, malované dřevo, zespodu signováno a datováno K. Dittrich 7.1.1912, Schmiedeberg, zespodu opatřeno razítkem řezbáře, celkové rozměry 48 x 16,5 x 13,5 cm, stav viz foto.
Tentative estimated price (EUR): 160 - 200
Tentative Starting price (EUR): 80