#119

Raritní empírové hodiny s automatem

#119

Watch
1176 zobrazení
14. 5. 2016 14:00

pravděpodobně Rakousko, Vídeň, kolem roku 1810, zlacený a černěný bronz, kotvový krok, zvoníci – automat se 4/4 bití na zvonečky, smaltový číselník, restaurováno, stroj v chodu, celkové rozměry 38 x 25 x 13 cm