#13

Věnceslav Černý
(1865 – 1936)

Albatrosy

Věnceslav Černý (1865 -1936)
Věnceslav Černý (1865 -1936)
Věnceslav Černý (1865 -1936)
Věnceslav Černý (1865 -1936)
Věnceslav Černý (1865 -1936)
#13

Věnceslav Černý
(1865 – 1936)

Albatrosy

813 zobrazení
14. 5. 2016 14:00

Albatrosy, pastel na papíře, 55 x 40 cm, signováno vpravo dole ČV, rámováno, zaskleno