Zámek v Poděbradech, olej, plátno na kartonu, 31 x 24 cm, signováno vlevo dole L Kuba, původní adjustace
Posudek: PhDr. Jaroslav Pelikán
Po bohatém životě zemřel 30. listopadu 1956 v Praze ve věku 93 let.