#15

Vilém Mužík
(1902)

Letní den

Mužík Vilém (1902 - 1978)
Mužík Vilém (1902 - 1978)
Mužík Vilém (1902 - 1978)
Mužík Vilém (1902 - 1978)
Mužík Vilém (1902 - 1978)
Mužík Vilém (1902 - 1978)
#15

Vilém Mužík
(1902)

Letní den

825 zobrazení
14. 5. 2016 14:00

Letní den, olej, karton, 40 x 50 cm, signováno vpravo dole V. Mužík, na rubu autorský štítek, rámováno, zaskleno