#180

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl
Barokní tabernákl
Barokní tabernákl
Barokní tabernákl
Barokní tabernákl
Barokní tabernákl
Barokní tabernákl
Barokní tabernákl
Barokní tabernákl
Barokní tabernákl
#180

Barokní tabernákl

Furniture
1196 zobrazení
14. 5. 2016 14:00

trojdílný barokní sekretář – komoda, psací nástavba a zásuvková nástavba, 2. polovina 18. století, dýha – ořech, kořenice, javor, intarzie s květinovým, rozvilinovým a geometrickým dekorem, mosazné zlacené kování, původní zámky, jeden pozdnější, 3 x klíč, celkové rozměry 200 x 120 x 65 cm, restaurováno