archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 26. 03. 2017 16:00
614
vyvolávací cena: 65 000 CZK

6. Mucha Alfons (1860-1939)

Kosatce, rok 1898, barevná litografie na papíru, fixováno na plátně – dobové provedení, rozměry 104 x 44 cm, rámováno, zaskleno, mírně poškozeno.