#14

Kapesní hodinky zdobené figurálním emailem

#14

Clocks and watches
629 zobrazení
11. 11. 2017 14:00
4. aukce
4. aukce

Švýcarsko, Ženeva, 1. polovina 19. století, dámské kapesní hodinky, zlaté pouzdro, ryzost 720/1000, zdobené perličkami a emailem s malovaným figurálním motivem, bílý emailový číselník, signovaný Fres Rey & Co, stroj v chodu, signovaný Fres Rey & Co A Geneve, číslo 9376, špindlový krok, průměr 34 mm, šířka 14 mm, celková váha 25 g.