#28

Francouzské stolní hodiny – Raingo Freres

#28

Clocks and watches
692 zobrazení
11. 11. 2017 14:00
4. aukce
4. aukce

Francie, Paříž, 2. polovina 19. století, reliéfní zlacený číselník, značeno Raingo Fres Paris, smaltové štítky s číslicemi, hodinová schránka intarzovaná mosazí, zdobená aplikami ze zlaceného bronzu, stroj s 1/2 bitím na zvoneček, značeno 812 Raingo Fres Paris, Grahamův kotvový krok, stroj v chodu, celkové rozměry 70 x 37 x 13 cm.