#22

Vzácná zlatá medaile VIRIBUS UNITIS

#22

Numismatics
618 zobrazení
29. 11. 2018 18:00
5. aukce
5. aukce

Rakousko-Uhersko, Vídeň, 2. polovina 19. století, František Josef I., velmi vzácná zlatá medaile Viribus Unitis (12 Dukát), Vojenské spojenectví Rakousko-Uherska, návrh A. Scharff, hmotnost 41,80 g, průměr 3,9 cm, puncovaná hrana písmenem A, stav viz foto – poškozeno.