spodní odhadní cena | 10000 |
horní odhadní cena | 14000 |
rok 1928 – 1929, kombinovaná technika na papíře, signováno a datováno, rozměry ve výřezu pasparty 48,5 x 34,5 cm, na rubu grafika s motivem ležícího ženského aktu, suchá jehla na papíře, rozměry grafiky 24,5 x 31 cm, celkové rozměry 62 x 47,5 cm, velmi dobrý stav, viz foto, nepatrně poškozeno, rámováno, paspartováno, zaskleno.
Provenience: Významná privátní sbírka českého výtvarného umění z 2. poloviny 20. století.