#13

Blonďatá panenka s porcelánovou hlavou v klobouku

#13

Used Objects and Toys
337 zobrazení
8 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
31. 3. 2021 18:00

přelom 19. a 20. století

Německo, Durynsko, značeno AB, kloubové tělo lisovaná hmota, dřevo, výška 80 cm.