Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#130
Porcelánové sousoší třech dam v krinolínách
#130
Porcelain and fine Ceramics
326 zobrazení
13 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
1. čtvrtina 20. století
Německo, Bavorsko, Rosenthal, malováno pod glazurou, značeno, číslo modelu K 170, výška 26 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript