#142

Náhrdelník a náušnice s perličkami a tyrkysy

#142

Jewellery, Watches, Clocks, Coins
566 zobrazení
90 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00

2. polovina 18. století

Rakouská říše, rokokový styl, povrch dlážděný tyrkysy a perličkami, visací náušnice ve tvaru stylizovaných květin, náhrdelník ve formě rokokových ornamentů, centrální motiv hvězdy a velké perly, Au 580/1000, hmotnost 44,18 g, upravováno v 19. a 20. století, poškozeno, uloženo v etuji