Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#161
Závěs ze zlaceného stříbra bohatě zdobený tyrkysy a fialovými kameny
#161
Jewellery, Watches, Clocks, Coins
359 zobrazení
3 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
2. polovina 19. století
Rakousko-Uhersko, neorenesanční styl, osazeno modrými a zelenými tyrkysy a almadiny, závěs a medailon, Ag 800/1000, celková hmotnost 19,1 g
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript