#161

Závěs ze zlaceného stříbra bohatě zdobený tyrkysy a fialovými kameny

#161

Jewellery, Watches, Clocks, Coins
359 zobrazení
3 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00

2. polovina 19. století

Rakousko-Uhersko, neorenesanční styl, osazeno modrými a zelenými tyrkysy a almadiny, závěs a medailon, Ag 800/1000, celková hmotnost 19,1 g