#240

Anonym

Anonym
Anonym
Anonym
#240

Anonym

388 zobrazení
32 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00

datováno 1907

Údolí mezi skalami, olej na plátně, 46x54 cm, rámováno, signováno vlevo dole nečitelně, francouzský impresionista