#69

Zelená váza s víkem zdobená zlacenými antilopami a lvy

#69

Glass
385 zobrazení
12 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00

20. léta 20. století

Čechy, Kláštěrský mlýn, Loetz, dekor Etrusk, styl art deco, smaragdové sklo, leptáno, zlaceno, malováno, mírně poškozené jedno ucho, výška 18 cm